OTKRIVEN IDENTITET UBIJENOG I RANJENOG NA VOŽDOVCU: Ubice pobegle u "škodi fabiji"
U PUCNjAVI koja se oko 17 časova dogodila na Banjici ubijen je mladić, a ranjen njegov prijatelj.
Foto: I. Marinković
Kako "Novosti" saznaju, na mestu pucnjave povredama je podlegao Filip L. star 18 godina, dok je ranjen Aleksa Đ. (21).
Pucnjava se dogodila na parkingu u Bulevaru oslobođenja kod brojeva 104-106, napadači su pobegli u "škodi fabiji", a u toku je policiska akcija "Vihor".
Policija je blokirala Voždovac, u toku je pojačana kontrola vozila.
Preporučujemo
POLICIJA UHAPSILA NAPADAČE: Uhapšena trojica mladića osumnjičena za ubistvo na Banjici!
05. 09. 2020. u 18:22
PUCNjAVA NA VOŽDOVCU: Dve osobe ranjene na parkingu, napadači pobegli "škodom"!
05. 09. 2020. u 17:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RUSIJA SE HITNO OGLASILA O SRBIJI: Peskov komentarisao odnos Moskve i Beograda
RUSIJA i Srbija imaju partnerstvo koje omogućava Moskvi i Beogradu da razgovaraju o najhitnijim pitanjima, ali Srbija bira svoj put razvoja, izjavio je Dmitrij Peskov, portparol ruskog lidera.
05. 06. 2026. u 11:49
NEMAČKA HITNO POZVALA RUSIJU: Putine, vreme je...
MINISTAR spoljnih poslova Nemačke, Johan Vadeful, pozvao je ruskog predsednika, Vladimira Putina, da pokrene pregovore o miru u Ukrajini uz učešće Evrope, prenose nemački mediji.
05. 06. 2026. u 09:53
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (1)