UŽAS U SELU KOD ZAJEČARA: Otac pucao u sina iz lovačke puške
U SELU Koprivnica kod Zaječara, Živojin R. star 82 godine je iz lovačke puške upucao je u nogu sina Bratislava (68).
Tanjug
Bratislav je prevezen u bolnicu u Zaječar i nije životno ugrožen.
Policiji do sada nije prijavljivano nasilje iz te porodice, a Živojin ima lovačku pušku u legalnom posedu.
Istraga je u toku.
(Kurir)
Preporučujemo
HAOS KOD VRANjA! PREMLATIO OCA, DEDU I BRATA: Mladić (19) tražio da odmah odu po buduću mladu, pa se razbesneo
29. 07. 2020. u 09:30 >> 09:42
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)