NASMRT PRETUKAO MAJKU: Oglasio se MUP o zločinu u Srbobranu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su M. R. (37) iz Srbobrana, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo teško ubistvo.
Foto: Lj. P.
Sumnja se da je tokom noći, u porodičnoj kući, on udarcima usmrtio svoju šezdesetdevetogodišnju majku.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Somboru.
Preporučujemo
SINU KOJI JE UBIO MAJKU ODREĐENO ZADRŽAVANjE: Ovako je otkriven zločin u Srbobranu
08. 01. 2025. u 12:17
"NOVOSTI" SAZNAJU: Sin ubio majku kod Srbobrana, nakon zločina uradio jezivu stvar
08. 01. 2025. u 11:41
PRVI SNIMCI SA MESTA ZLOČINA: Telo žene pronađeno u kući u Srbobranu - Hitna mogla samo da konstatuje smrt (VIDEO)
08. 01. 2025. u 11:24 >> 11:53
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Šta je zapravo reaktor Dimona, najstrože čuvani izraelski objekat - gde svega ima, a Izraelci sve strogo kriju? (FOTO)
U balističkom raketnom napadu na Dimonu, grad na jugu Izraela, povređeno je 47 ljudi, koji su zaposleni u bolnici. Većina povreda je uzrokovana šrapnelima, prema izraelskoj službi za hitne slučajeve Magen David Adom. Dimona se nalazi oko 13 kilometara od nuklearnog istraživačkog centra Negev.
21. 03. 2026. u 21:44 >> 22:08
Komentari (0)