PRESUDILI SINOVIMA, PA OTIŠLI U SMRT: Komšije u šoku nakon tragedije u Petrovaradinu - otkrili kako se bračni par ponašao
ZGRANUTI smo onim što se desilo. Jako smo uznemireni. Ovako za "Novosti" pričaju komšije mladog bračnog para Lava P. S. (25) i Martine P. S. (23), koji su skokom sa 17. sprata zgrade u Novom Sadu juče sebi oduzeli život.
Foto: Lj. Preradović
Tela njihovo dvoje dece nađena su danas u kući u ulici Tome Maretića 34 u Petrovaradinu, u kojoj su živeli kao podstanari prethodne dve, tri godine.
Kako "Novosti" saznaju, u pitanju su dečaci, stari jednu i četiri godine.
Gazda kuće kod kog su bili živeo je u Švedskoj i on je umro pre dve nedelje.
Komšije ne žele da pričaju javno i da se predstave. Kažu da je bračni par živeo povučenim životom i da se nisu družili, a navode i da su ih retko viđali.
Ekipa Zavoda za hitnu medicinsku pomoć je intervenisala u 17.19 časova danas u Petrovaradinu u Ulici Tome Maretića 46, ali su na žalost mogli samo da konstatuju smrt dvoje dece starosti tri i godinu dana.
Tela su preneta u Institut za sudsku medicinu kako bi se utvrdio uzrok smrti.
Podsetimo, mladi bračni par iz Novog Sada juče je izvšrio samoubistvo skokom sa solitera u novosadskom naselju Liman dva, a sumnja se da su pre tog čina ubili sopstvenu decu starosti jednu i četiri godine, u kući u Petrovaradinu.
Još nije poznato kako je došlo do ove tragedije, a uviđaj je u toku.
Preporučujemo
UBILI DECU U STANU? Ovo je bračni par iz Novog Sada, pre samoubistva držali se za ruke
02. 03. 2024. u 18:51
BRAČNI PAR UBIO DECU PRE SKOKA SA SOLITERA? Horor detalji tragedije iz Novog Sada
02. 03. 2024. u 18:11
IRAN POKRENUO NOVI TALAS NAPADA: Rakete padaju na Dubai, pogođen aerodrom u Kuvajtu (FOTO/VIDEO)
IZRAEL i SAD izvele su napad na Iran. U Teheranu su odjeknule detonacije, a kasnije su čule i u drugim mestima. Kako je rečeno, cilj napada je eliminisanje neposrednih pretnji koje dolaze od iranskog režima. Operacija bi, prema pisanju medija, mogla da traje nekoliko dana. U celoj zemlji proglašeno vanredno stanje. SAD su operaciju nazvale "Epski bes".
28. 02. 2026. u 10:41 >> 20:57
PROJEKTILI PADAJU NA DUBAI: Pogledajte neverovatan snimak, snažna eksplozija (VIDEO)
Dopisnici agencije AFP čuli su snažnu eksploziju u Dubaiju u subotu, a jedan od njih video je oblak dima kako se uzdiže iznad grada.
28. 02. 2026. u 16:42
SMEH DO SUZA: Pitali Hrvate da li znaju srpske reči - "Nikada neću pogoditi!" (VIDEO)
"LEBLEBIJA bi mogla biti karoserija."
27. 02. 2026. u 21:41
Komentari (0)