NE, TI IDEŠ SA MNOM: Dečak koji je prvi čuo pucanj u školi na Vračaru uleteo da spase mlađu sestru
Ekipa "Novosti" razgovarala je sa ocem dečaka koji je prvi čuo pucnjavu u OŠ "Vladislav Ribnikar" u trenutku kada je Kosta K. počeo da puca po svojim drugovima i nastavnicima.
Novosti
Čovek koji nam je dao izjavu kaže da je njegov sin čuo pucnje.
- Tad je ubica već pucao redom i on je utrčao u odeljenje gde je sestra da je spase i učiteljica mu je rekla šta lupaš, izlazi napolje. On je bio odlučan i rekao sestri - ne, ti ideš sa mnom - i tako je izvukao sestru. I onda su svi počeli da beže, jer su skapirali u stvari šta se dešava.
- Dotrčao sam ovde i ne znam šta se dešava - priča čovek koji se trese na pločniku.
- U školu je utrčao otac jedne od devojčica i video mrtvog čuvara i dve devojčice kako leže jedna preko druge. Strašno, ne mogu da verujem.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (1)