"BILA SI ANĐEO NA ZEMLJI, POČIVAJ U MIRU MEĐU ZVEZDAMA": Potresni oproštaji od Sanje koju je ubio bivši partner u Pirotu
NEMA tih reči koje bi mogle da izraze moju tugu, nek je čuvaju anđeli i nek počiva u miru - ovim rečima se prijatelji i rođaci opraštaju od Sanje M., koju je juče u Pirotu surovo ubio bivši partner Miroslav M. (55).
Foto: Društvene mreže
Podsetimo, Miroslav M. je juče upucao ženu u glavu na ulici dok je birala voće ispred prodavnice, u centru Pirota.
On je oko 9.45 časova ušetao u policijsku stanicu i priznao zločin, a policajcima je predao i pištolj iz kojeg je pucao.
- Sanja, pamtiću te kao čoveka sa dušom... Imala si srce, imala si dušu, bila si dobra, vedra, nasmejana... Jednom rečju bila si anđeo na zemlji, ali nebo je htelo da uzme k sebi tog divnog anđela, jer i tamo negde gore gde si sada, anđeli poput tebe trebaju Bogu. Počivaj u večnom miru i spokoju, porodici duboko saučešće u ovim preteškim trenucima - navodi se u potresnim porukama opraštanja.
Miroslavu je određeno zadržavanje od 48 časova i biće priveden na saslušanje u nadležno tužilaštvo.
- Počivaj u miru među zvezdama i anđelima, Sanja, žao mi je što te nisam duže poznavala, draga rođako, kasno smo se upoznale i evo sad nas je sudbina rastavila - objavili su rođaci na društvenim mrežama.
(Blic)
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)