PUCNJAVA NA NOVOM BEOGRADU: Muškarac pogođen u grudi, hitno prebačen na reanimaciju
MUŠKARAC star 40 godina upucan je večeras kod Bloka 70 na Novom Beogradu.
Foto: D. Balšić
On je upucan u grudi, i privatnim vozilom je prevezen u Urgentni centar.
Pripadnici Interventne jedinice i policajci PS Novi Beograd angažovani su na utvrđivanju svih okolnosti slučaja i identifikaciji osobe koja je pucala iz vatrenog oružja.
Ranjeni muškarac navodno odbija saradnju sa policijom, i odranije je poznat policiji po krivičnim delima.
Podsećamo, na Novom Beogradu se večeras dogodila i stravična tuča, kada su na Savskom keju desetorica muškaraca šipkama tukli jednog mladića.
Napadači su žrtvu navodno pržili bakljom dok je ležao na zemlji.
Iz policije su za "Novosti" o toj tuči poručili samo da je slučaj prijavljen, i da je rad u toku.
(Pink)
BONUS VIDEO: PORODIČNA TRAGEDIJA U VRŠCU - Kuća u kojoj je policajac slučajno upucao oca
Preporučujemo
U MUKAMA IZGUBILI ŽIVOTE: Šokantni detalji tragedije na jezeru kod Leskovca
24. 02. 2026. u 07:48
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)