ZAPALILI AUTOMOBIL: Policija uhapsila braću u Nišu
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu intenzivnim operativnim radom rasvetlili su paljevinu vozila i uhapsili braću A. Ž. (1996) i N. Ž. (1997) iz Niša zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje opšte opasnosti.
Foto: D. N.
Sumnja se da su se oni dogovorili da zapale „audi“ tridesetpetogodišnjeg muškarca, a potom je jedan od njih 30. marta u Čarnojevićevoj ulici polio zapaljivom tečnošću automobil i zapalio ga.
U požaru niko nije povređen.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Nišu, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova, nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužiocu.
BONUS VIDEO - POŽAR KOD MANASTIRA STUDENICA: Širi se vatrena stihija kod Kraljeva, zahvaćeno 15 hektara šume
Preporučujemo
PODIGNUTA OPTUŽNICA PROTIV MARKA DRAKULE: Pokušao da ubije Lazara Vukićevića na Vračaru
07. 04. 2022. u 10:27
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)