DANAS NASTAVAK SUĐENJA KOSTINIM RODITELJIMA: Proces iza zatvorenih vrata
30. 01. 2024. u 08:15
RODITELjI dečaka ubice, koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" u Beogradu ubio devetoro vršnjaka i radnika obezbeđenja, juče su kratko, na početku suđenja izjavili da "nisu krivi", a suđenje bi trebalo da bude nastavljeno danas kada će posle uvodnih izlaganja imati mogućnosti i da iznesu detaljnu odbranu.
Povezane vesti
PONOVO PROŽIVLJAVALI MASAKR Suđenje Kecmanovićima: Iskaze dali roditelji stradale i ranjene dece, najavljeno i Kostino svedočenje
KOSTA (16), koji je počino težak zločin u svojoj Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" 3. maja 2023. godine, trebalo bi ponovo da svedoči u Višem sudu u Beogradu na sledećem suđenju njegovim roditeljima Vladimiru i Miljani Kecmanović u ponovljenom procesu. Oni su optuženi za zanemarivanje deteta, a otac i za teško delo protiv opšte sugurnosti, jer je Kostu učio da puca i nije adekvatno obezbedio pištolje da ih niko ne može uzeti.
26. 02. 2026. u 16:15
KECMANOVIĆI PONOVO IZNOSILI ODBRANU: Negirali krivicu, predlagani novi dokazi
VIŠI sud u Beogradu zatvorio je danas za javnost i ponovljeno suđenje Vladimiru i Miljani Kecmanović, roditeljima dečaka Koste, koji je 3. maja ubio deset osoba u svojoj školi "Vladislav Ribnikar", a pet ranio. Njima se sudi za zanemarivanje deteta, a ocu i za teško delo protiv opšte sigurnosti. Prvu presudu, kojom je Vladimir Kecmanović pre godinu dana osuđen na 14,6 godina zatvora, a njegova supruga na tri, ukinuo je Apelacioni sud nakon prihvatanja žalbe njihovih branilaca.
29. 01. 2026. u 16:29
SUĐENJE KECMANOVIĆIMA ĆE BITI ZATVORENO ZA JAVNOST: Sudija doneo odluku
UPRAVO je na suđenjeu Kecmanovića doneta odlučuka da će javnost biti isključenja sa suđenja.
29. 01. 2026. u 10:47
Najnovije iz rubrike
VEZALI MU RUKE I NOGE, TUKLI GA I STAVLJALI MU KESU NA GLAVU: Maskirani razbojnici oteli novac od vlasnika auto-servisa u Beogradu
MASKIRANI razbojnici oteli su u petak novac od vlasnika jednog auto servisa u Barajevu.
01. 03. 2026. u 19:38
OVO JE MUŠKARAC KOJI JE UBIJEN KOD KRAGUJEVCA: Ubica ga čekao na kvadu, pa započeo rafalnu paljbu
U KRAGUJEVCU, u naselju Erdeč, danas je došlo do ubistva koje je uznemirilo javnost. Prema prvim informacijama, N. K. (35) ubijen je iz vatrenog oružja dok se nalazio u svom automobilu.
01. 03. 2026. u 18:16
POZNAT IDENTITET MUŠKARCA KOJI JE BRUTALNO UBIJEN: Isplivali novi detalji horora kod Kragujevca - Likvidiran u kolima pred ženom i decom
PREMA nezvaničnim saznanjima, u naselju Erdeč u Kragujevcu danas se dogodilo ubistvo.
01. 03. 2026. u 17:43
UBIJEN MUŠKARAC (35) PRED ŽENOM I DECOM U KRAGUJEVCU: Napadač ga pucao sa kvada
U NASELjU Erdeč u Kragujevcu danas se dogodilo ubistvo.
01. 03. 2026. u 17:19
IZVUČENO TELO ŽENE IZ ADE: Odmah upućeno na obdukciju
NA makiškoj strani Ade, u Beogradu, danas je iz vode izvučeno telo žene stare oko 40 godina.
28. 02. 2026. u 19:55
Komentari (0)