SKINUO NANOGVICU I STAVIO JE NA PSA, A ON SE ŠETAO PO GRADU: Prebio sina bivšeg predsednika Jugoslavije, sutra u tužilaštvu
POLICAJCI iz PS Novi Beogad u konsultaciji sa zamenikom Trećeg OJT uhapsili su i odredili zadržavanje do 48 časova Dejanu Vuksanoviću (29) zbog sumnje da je izvršio krivično delo Ometanje pravde i krivično delo Uništenje i oštećenje tuđe stvari.
Foto Fejsbuk
Dejan Vuksanović je zbog prebijanja Darka Lilića, sina nekadašnjeg predsednika Jugoslavije Zorana Lilića, krajem oktobra osuđen na 12 meseci kućnog zatvora uz nanogvicu, na osnovu sklopljenog sporazuma o priznanju krivice sa Trećim osnovnim tužilaštvom u Beogradu.
Kako je saopštilo Treće osnovno javno tužilaštvo Vuksanović koji je uhapšen biće sutra priveden i saslušan. Njemu se sada na teret stavlja na teret i ometanje pravde kao i uništenje tuđih stvari. Njemu je od strane suda izrečena mera zabrane napuštanja stana uz primenu elektronskog nadzora koji je on, tvrdi tužilaštvo, prekršio. Nakon što bude saslušan sutra biće odlučivano o određivanju pritvora, kao i eventualnoj težoj meri za obezbeđenje prisustva okrivljenog i nesmetano vođenje krivičnog postupka.
Vuksanović je, podsetimo, skinuo tzv. nanogvicu, okačio je na svog psa, koji je bio u stanu, a on se šetao po gradu.
Foto Z. Jovanović
Preporučujemo
HOROR U NEMAČKOJ: Policija pronašla zakopano telo na mestu gde su boravili migranti
13. 12. 2022. u 13:51
ETNOLOG OTKRIVA: Evo da li žena može da preuzme slavu - ova pravila nalaže crkva
13. 12. 2022. u 11:45
KAKO JE TITO GOVORIO ENGLESKI: Poruka za Amerikance, smeh i pucketanje prstima (VIDEO)
13. 12. 2022. u 09:59
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (1)