TEŠKA NESREĆA NA PUTU KOD RAŠKE: Muškarac preminuo na licu mesta - saobraćaj obustavljen
OKO 16 časova na putu Raška - Kosovska Mitrovica, kod mesta Kaznovice, dogodila se teška saobraćajna nesreća.
Foto: Novosti
Automobil marke "Opel korsa" sleteo je na prugu nakon sudara sa "Pežoom".
Suvozač koji se nalazio u automobilu koji je učestovao u sudaru star oko 45 godina preminuo je na licu mesta, dok su tri lica zadobila povrede.
Železnički saobraćaj na pruzi Raška-Kosovska Mitrovica je obustavljen.
VAŠINGTON POST TVRDI: Ruska služba spremala scenario sa atentatom na Orbana
RUSKA Spoljna obaveštajna služba (SVR) navodno je razmatrala planove za uticaj na izbore u Mađarskoj, uključujući i insceniranje atentata na premijera Viktora Orbana, u cilju jačanja podrške Orbanu, pokazuje interni dokument do kojeg su došle evropske službe bezbednosti, piše danas Vašington post (WP).
21. 03. 2026. u 13:35
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)