NOVOSTI SAZNAJU: Ovo je srpski radnik za čiji život se bore bugarski lekari
ALEKSANDAR Stojanović u okoline Vranja je teško povređen u bugarskom gradu Vracu, saznaju "Novosti".
Foto: Facebook
Bugarski lekari se bore za njegov život i kako je saopšteno iz Sofije nalazi se u komi.
Predrag Trajković, njegov nekadašnji kolega, ispričao je za "Novosti" da ih je sve potresla vest koju su dobili.
Kaže da se Aleksandar druži sa njegovim bratancem, te da su se nedavno čuli, kako bi radio sa njim u Hrvatskoj i on mu je tada rekao da je u Bugarskoj.
- O njemu imam samo reči hvale. Dobar i vredan momak, mogu samo da kažem da se nadam i verujem da će pobediti - kaže naš sagovornik.
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (0)