NOGA AMPUTIRANA MLADIĆU OD 18 GODINA: Poslednje informacije o stanju povređenih u nesreći na Železničkoj stanici u Novom Sadu (FOTO/VIDEO)
NAJMANjE 14 osoba je poginulo, a tri su povređene kada se u Novom Sadu, na Železničkoj stanici, urušila nadstrešnica.
Foto: MUP
Ispod nje je bilo dosta dece i mladih. Otkopavanje i uklanjanje ruševina traje satima, a u Srbiji je zbog ove tragedije za sutra proglašen Dan žalosti.
Po rečima dr Zorana Krulja, portparola Zavoda za urgentnu medicinu, deset ekipa njihovih je intervenisalo po prvom prioritetu, na mestu tragedije na Železničkoj stanici u Novom Sadu.
Njihove ekipe prevezle su tri povređene osobe, muškarca 18 godina starog, sa amputacijom, i dve ženske osobe, jednu bez svesti, a drugu intubiranu.
Inače, u akciji učestvuje između 100 i 150 policajaca svih službi Policijske uprave Novi Sad.
Preporučujemo
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (0)