RADNIK HITNE POMOĆI SE OTROVAO NA RADNOM MESTU: Greškom popio tečnost koju je našao u frižideru
U SLUŽBI Hitne pomoći bujanovačkog Doma zdravlja u subotu uveče došlo je do trovanja jednog radnika, koji je, kako se sumnja, popio neku vrstu otrovne hemikalije misleći da je voda.
CK Požarevac
Tečnost od koje je pozlilo radniku, čiji identitet je poznat redakciji Bujanovačkih, nalazila se u frižideru među flašama sa vodom, u jednoj prostoriji u Hitnoj. Slučaj je prijavljen policiji, a tužilaštvo je naložilo analizu sumnjive tečnosti.
Kako je opasna hemikalija dospela u frižider i tako bila nadohvat ruke svima, kao i sve ostale okolnosti ovog slučaja, utvrdiće istraga.
Radniku je odmah ukazana pomoć u Hitnoj, nakon čega je prebačen u vranjsku bolnicu, pa u UKC Niš. Sutradan se osećao bolje, samoinicijativno je napustio bolničko lečenje, navodi se u službenoj belešci policije, do koje je došao pomenuti portal.
- U prostoriji sam bio sa kolegom koji je razgovarao telefonom. Otvorio sam frižider, video sam tri flaše od soka, napunjene vodom, kako sam pretpostavljao. Uzeo sam flašu iz sredine i sipao u dve staklene čaše. Prvi sam krenuo da pijem i na prvi gutljaj osetio neverovatan nagon za povraćanjem. Tečnost je bila bez mirisa i izgledala je kao voda. Odmah sam počeo da povraćam i to intenzivno, a kolegu sam upozorio da ne pije iz čaše jer ima nečega. Povraćao sam oko 20 minuta, nakon čega sam otišao kod lekara u Hitnoj, objasnio dr Dejanu Stojanoviću šta se desilo i on mi je uključio infuziju i odvezao me do ZC Vranje na PTO - ispričao je radnik policiji.
BONUS VIDEO:
PRVI PUT U ISTORIJI SE DEŠAVA OVO U FIRMAMA: Filipović na 9:45 otkriva neverovatan fenomen
Preporučujemo
HRVATSKOJ STIGLA PORUKA IZ IZRAELA: Potpuno prekinite diplomatske odnose sa Teheranom
AMBASADOR Izraela u Hrvatskoj Gari Koren pozvao je zvanični Zagreb da prekine diplomatske odnose s Teheranom i sprovede bezbednosne provere osoblja iranskog diplomatskog predstavništva u Hrvatskoj jer bi, kaže, među njima moglo biti "špijuna" Revolucionarne garde koja se u EU smatra terorističkom organizacijom.
06. 03. 2026. u 09:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)