TEŠKA SAOBRAĆAJKA NA NOVOM BEOGRADU: Automobil "pokosio" devojku na pešačkom prelazu
DEVOJKA R. Lj. (23), teško je povređena na Novom Beogradu, kada je na pešačkom prelazu udario automobil, kojim je upravljao starji vozač.
Foto: Novosti
Kako nezvanično saznaje Informer saobraćajna nesreća dogodila se oko 17.30 sati u Bulevaru umetnosti kod Merkatora na Novom Beogradu.
- Saobraćajna nesreća dogodila se na pešačkom prelazu, a sumnja se da je nesrećna devojka prelazila ulicu kada je za pešake bilo crveno svetlo. U tom trenutku na nju je naleteo automobil marke "reno" kojim je upravljao stariji čovek koji ima više od 80 godina - rekao je izvor.
Prema njegovim rečima devojka je zadobila teške telesne povrede.
- Ona je prevezena u bolnicu, a policija je obavila uviđaj kojim će tačno biti utvrđeno kako se nesreća dogodila - rekao je sagovornik.
BONUS VIDEO: OTAC PRONAŠAO TELA SINA I SNAJE: „Dozivao sam "Igore", nije reagovao – već su bili mrtvi“
Preporučujemo
LANČANI SUDAR KOD NAPLATNE RAMPE: Stvaraju se velike gužve u Staroj Pazovi (FOTO)
15. 01. 2024. u 21:28
DETALjI TEŠKE SAOBRAĆAJKE KOD VALjEVA: Povređeno pet osoba, jedna kritično
14. 01. 2024. u 17:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
RASPADA SE PARTNERSTVO SA PUTINOM: Ukrajina dobila ključnog saveznika u NATO-u
PRE otprilike deset godina, rat u Siriji pomogao je da se stvori neočekivano partnerstvo na Bliskom istoku između Turske i Rusije. Međutim, ono se sada raspada, tvrdi Njujork tajms. Naime, Turska snažno pomaže Ukrajini da stvori uporište u delu sveta gde je ruski predsednik Vladimir Putin ranije uživao značajan uticaj.
08. 06. 2026. u 09:25
"AKO KORISTIŠ MEGAFON, ONDA TO NEMOJ NAZIVATI PISMOM" Peskov oštro o Zelenskom: Da je zaista želeo da ga preda Putinu, mogao je to da učini
DA je Vladimir Zelenski zaista želeo da preda pismo ruskom predsedniku Vladimiru Putinu, mogao je to jednostavno da učini, bez javnog objavljivanja, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
07. 06. 2026. u 13:37
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (2)