TEŠKA NOĆ U BEOGRADU: Tri osobe teško povređene u strašnoj saobraćajnoj nesreći
TRI osobe teže su povređene u saobraćajnoj nesreći do koje je došlo nešto pre tri sata noćas na putu od Železnika ka Sremčici, rečeno je u Hitnoj pomoći.
Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija
Na lice mesta upućene su tri ekipe Hitne pomoći, nakon čega su troje povređenih, muškarci stari 30 i 35 godina i žena stara 35 godina, prevezeni u Urgentni centar gde su smešteni u salu reanimacije.
U toku noći, ekipe Hitne pomoći intervenisale su 93 puta, od čega 15 puta na javnom mestu.
Najviše poziva Hitnoj pomoći upućivali su hronični bolesnici, i to prvenstveno astmatičari.
BONUS VIDEO:
AKCIJA ARMAGEDON, UHAPŠENI PEDOFILI: Mamili decu preko Fejsbuka i Instagrama, zaplenjeni računari
Preporučujemo
HITNA POMOĆ JURI GRADOM: Dve nesreće u istom trenutku na dva kraja Beograda
26. 09. 2023. u 13:27
POVREĐENO NEKOLIKO OSOBA: Tokom noći četiri saobraćajne nesreće u Beogradu
16. 09. 2023. u 07:21
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)