POŽAR U ČAČKU: Dvojica muškaraca hospitalizovani, jedan sa opekotinama po celom telu
NA Urgentno prijemnu službu čačanske bolnice primljene su dve muške osobe sa opekotinama zadobijenim u požaru.
Foto: MUP
Kako "novosti" saznaju, muškarac (60) sa opekotinama celog tela u teškom opštem stanju primljen u jedinicu intenzivne nege.
Drugi muškarac (50) je u stabilnom stanju sa opekotinama prvog i drugog stepena šake i podlaktice na opservaciji trenutno.
Preporučujemo
DO SADA EVAKUISANO SKORO 18.000 LjUDI: Trudo odobrio angažovanje vojske u Alberti
11. 05. 2023. u 21:04
SNIMAK SANjE MARINKOVIĆ ZAPREPASTIO MREŽE: "Šta je ovo, ona zapravo ima LEP glas!?"
12. 05. 2023. u 15:41
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SARAJEVSKI MEDIJI BRUJE - VUČIĆ NAS JE SPASIO U ZADNjI ČAS: Omogućio nam da gledamo Svetsko prvenstvo, dok Konaković "bljuje vatru"
SARAJEVSKI Dnevni avaz objavio je tekst u kojem su priznali da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, preko saglasnosti za podršku Telekoma Srbija, praktično omogućio da građani Bosne i Hercegovine gledaju utakmicu svoje reprezentacije protiv Kanade na Svetskom prvenstvu.
12. 06. 2026. u 17:33
ŠEF NEMAČKE VOJSKE IZDAO DRAMATIČNO UPOZORENjE: Evo kada će nas Rusija napasti, moramo biti spremni za borbu
NEMAČKA mora da se pripremi za ruski napad do 2029. godine, ili čak i ranije, izjavio je šef nemačke vojske za Politiko.
11. 06. 2026. u 16:23
MACA NAPUSTIO PORODIČNI DOM: "Ne mogu više! Rekao sam da je volim i izašao iz stana"
DRAGAN Marinković Maca je nedavno govorio o teškim životnim trenucima tokom rata u Sarajevu kada je trebalo da napusti porodični dom.
12. 06. 2026. u 13:09
Komentari (0)