DETALJI POŽARA NA NOVOM BEOGRADU: Na lice mesta su izašla četiri vozila sa 17 vatrogasaca
KAKO javlja novinar "Novosti" sa mesta požara u ulici Agostina, na lice mesta su izašla četri vozila sa 17 vatrogasaca, dva iz Novog Beograda, a dva iz Zemuna.
Foto: Printskrin Instagram/192_rs
Brzom intervencijom požar je lokalizovan i sada se radi na dogasivanju.
Izgorela je privatna radionica, a požar nije zahvatio kuću.
Bila je Hitna pomoć, ali nije intervenisala, jer povređenih nije bilo.
Ljudi kojima je izgoreo lokal su držali radionicu, ali su se takođe ilegalno priključivali na banderu, kažu za "Novosti" meštani ovog dela.
Pored radionice, baraka je bila nadograđivana i tu živi 10 porodica..
Uskoro opširnije
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)