SAOBRAĆAJNA NESREĆA KOD BATAJNICE: Sudarili se kamioni, jedan sleteo s auto-puta, na terenu vatrogasci
TEŠKA saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovala teretna vozila, dogodila se danas posle 11 sati na auto-putu ka Novom Sadu, kod Batajnice.
Foto: D. Pozderović
Kako se saznaje u udesu su učestvovala dva šlepera, a prema prvim informacijama jedna osoba ostala je zarobljena u jednom od njih.
Na lice mesta su krenule ekipe Hitne pomoći i vatrogasci.
Stvorile su se velike gužve na auto-putu kod Batajnice, naročito u smeru ka Novom Sadu.
(Telegraf)
Preporučujemo
DETALjI NESREĆE NA ZRENjANINSKOM PUTU: Srbin iz Nemačke poginuo kod Koteža
11. 08. 2022. u 09:47
OVO JE ĆERKA JOVANA MEMEDOVIĆA: Retko je viđamo, a krasi je IZRAZITA lepota
09. 08. 2022. u 08:33
UKRAJINCI OBORILI NOVI RUSKI DRON: Zaprepastili se šta se nalazi u njemu
JEDNOG od prvih dana 2026. godine ukrajinska vojska oborila je ruski dron novog tipa. Identifikovan je kao „Geran-5“, brz i dalekometni dron.
23. 01. 2026. u 12:25
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)