NEOVLAŠĆENO DRŽAO OKO 100 GRAMA HEROINA: Nadležno tužilaštvo podiglo optužnicu
Osnovno javno tužilaštvo u Leskovcu podiglo je optužnicu protiv I.B.(40) zbog postojanja opravdane sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
foto: I.Mitić
- Okrivljenom je stavljeno na teret da je neovlašćeno držao, u velikoj količini, supstancu koja je proglašena za opojnu drogu – herion. Nakon sprovedene istrage, optužnica je podneta Veću Osnovnog suda, koje je treba ispitati i doneti odluku o potvrđivanju – saopštilo je Osnovno tužilaštvo u Leskovcu i dodalo da se okrivljeni još uvek nalazi u pritvoru koji mu je određen 28. decembra prošle godine.
Policijska uprava u Leskovcu je u to vreme saopštila da je uhapsila B.I., iz okoline ovog grada, jer mu je pronašla dva paketića sa oko 100 grama heriona.
Droga je pronađena u torbici sada okrivljenog muškarca odnosno u automobilu kojim je upravljao. Nadležno tužilaštvo je tada navelo da je on, u prisustvu branioca, priznao izvršenje krivičnog dela.
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ĐAK NASMEJAO SRBIJU: Evo kako je na kontrolnom odgovorio na pitanje o nazivu naše HIMNE: "Detetu bih dao DESETKU"
GREŠKE iz školskih svezaka ponekad umeju da izmame najšire osmehe, što potvrđuje i situacija u kojoj se našao jedan mališana iz Srbije. Sve je počelo kada je njegova mama na internetu podelila njegove odgovore sa kontrolnog zadatka iz predmeta Svet oko nas. Jedan od njih oduševio je korisnike društvenih mreža.
05. 12. 2025. u 11:27
Komentari (0)