LUDA VOŽNJA KOD JAGODINE: Vozio 67 kilometra na čas preko dozvoljene brzine
Četrdesetdvogodišnji vozač „pasata“ na putu Jagodina‒Kragujevac, u selu Bunar, u zoni škole vozio je brzinom od 97 kilometara na čas, što je za 67 kilometara na čas više od dozvoljene, saopštila je Informativna služba PU Jagodina.
Foto:Z.Gligorijević
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Jagodini protiv bahatog vozača podneli su prekršajnu prijavu zbog prekoračenja brzine nadležnom prekršajnom sudiji.
Jagodinska policija apeluje na sve učesnike u saobraćaju da dosledno poštuju saobraćajne propise radi svoje i bezbednosti drugih učesnika u saobraćaju, a posebno na vozače da u zonama škola i ispred pešačkih prelaza smanje brzinu kretanja vozila.
Preporučujemo
Užasna nesreća u Bulevaru kralja Aleksandra: Tramvaj udario mladića (21)
02. 05. 2026. u 09:19
Ugrozili život ljudi: Ukrali 40m kablova na brzoj pruzi u Subotici
01. 05. 2026. u 22:27
Sudar na putu Novi Pazar-Raška: Učestvovala četiri vozila, ima povređenih
01. 05. 2026. u 21:37
Trampu stigle najgore moguće vesti: Nije dobro po američkog predsednika
Podrška američkom predsedniku Donaldu Trampu pala je na najniži nivo u njegovom trenutnom mandatu, a Amerikanci su sve više nezadovoljni njegovim postupanjem sa troškovima života i ratom sa Iranom, pokazuju rezultati nove ankete Ipsosa.
28. 04. 2026. u 20:51
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
Najgori greh u kući: Zašto vas prate nevolje iako se trudite da budete pravedni
OTKRIJTE koji je to najgori greh u kući koji blokira uspeh i radost. Praktični saveti za povratak mira i sloge.
01. 05. 2026. u 21:38
Komentari (0)