NOGOM UDAREN U STOMAK: Incindent na lozničkoj bolnici, napadnut mladi lekar
NOĆAS oko 02.30 na Odeljenju ortopedije Opšte bolnice, teško je premlaćen dežurni, mladi lekar specijalizant, saznaju "Novosti".
Foto: V. Mitrić
Na odeljenje je, kako saznajemo, ušao izvesni B.P. iz Bele Crkve, kod Krupnja, koji je rekao da ima srodnika na lečenju i da se interesuje za njega. Doktor nije uspeo ni da pita koji je pacijent u pitanju, mada je bilo krajnje neprimereno vreme za dolazak, a muškarac ga je, iz sve snage, udario nogom u stomak i počeo da ga bije.
Mladi lekar ima medicinsku dokumentaciju o povredama. Iako povređen nastavio je da radi do jutra, da zbrinjava pacijente i asistira starijim kolegama u operacionim salama.
Očekuje se, kako kažu kolege i prijatelji mladog lekara, koji je u Loznicu došao sa juga Srbije i odlično primljen, da nadležni odmah reaguju. Tim pre što se lekar postavio kao brana izgredniku, koji je mogao da udari na nekog od drugih kolega, osoblja ili pacijenata.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)