AKCIJA MUP-a: U Subotici i okolini pronađeno 160 ilegalnih migranata
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Subotici, u saradnji sa pripadnicima Žandarmerije, Uprave granične policije, policijskih uprava u Somboru, Kikindi, Novom Sadu i Šapcu, danas su, u akciji pojačane kontrole migranata, pronašli 160 iregularnih migranata.
FOTO: Tanjug/AP
Ova akcija sprovedena je na području periferije grada Subotice i naselja Palić, a migranti su prevezeni u prihvatni centar.
Akcija je sprovedena u okviru kontinuiranog rada na suzbijanju iregularnih migracija, a policija će i u narednom periodu sprovoditi redovne kontrole kretanja i boravka migranata kako bi se očuvala bezbednost i sigurnost svih građana, kao i samih migranata.
Preporučujemo
DIREKTAN SUDAR AUTOMOBILA I KAMIONA KOD SOMBORA: Strahuje se da ima stradalih
14. 12. 2025. u 20:38
POGLEDAJTE SNIMAK: Kako je kum Radoja Zvicera izručen Srbiji (VIDEO)
14. 12. 2025. u 18:06
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (2)