HAPŠENJE U PROKUPLJU: Muškarac lišen slobode zbog krađe tabli lima vrednosti 1.2 miliona dinara
PROKUPČANIN je priveden zbog krađe limova vrednih 1,2 miliona dinara.
D.N.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru, intenzivnim radom, uhapsili su A. M. (1992) iz Prokuplja zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teška krađa.
On se sumnjiči da je, 7. marta ove godine, iz kruga jedne kompanije ukrao 46 tabli lima čija se vrednost procenjuje na više od 1,2 miliona dinara.
Policija je pronašla 43 limene table i vratiće ih kompaniji. Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Boru, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
BONUS VIDEO:
UŽASNI PRIZORI - Teška saobraćajna nesreća kod Bora, lančani sudar četiri vozila
Preporučujemo
ZA TRI MAKROA: Tužilaštvo odredilo zadržavanje od 48 sati
01. 04. 2022. u 14:41
NOVOSTI "SAZNAJU": Uhapšeno 29 osoba osumnjičenih za bavljenje prostitucijom
01. 04. 2022. u 13:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SRBIJA JE POČASNI GOST U PARIZU" Milanović pobesneo: Oni nisu ni u EU, ni u NATO, ni u Koaliciji voljnih
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Srbija ima ulogu počasnog gosta na vojnom defileu u Parizu povodom Dana Bastilje, a da je Hrvatska počašćena što su je tamo pozvali.
03. 07. 2026. u 15:08
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
STRAŠNO: Predozirao se unuk Ere Ojdanića - drama u Resniku
UNUK Ere Ojdanića, Andrija Ojdanić danas se predozirao narkoticima, zbog čega je morala da reaguje hitna pomoć.
03. 07. 2026. u 18:30
Komentari (0)