PRIKUPLJENI ČVRSTI DOKAZI O UBISTVIMA: Crnogorskim istražiteljima zasad nije potrebna pomoć Srbije u istrazi protiv Belivuka i Miljkovića
21. 08. 2021. u 10:00
CRNOGORSKI istražitelji nisu i zasad neće tražiti pomoć od srpskih kolega u predmetu protiv Veljka Belivuka i članova njegove kriminalne grupe, osumnjičenih za ubistvo Barana Damira Hodžića i Adisa Spahića, kao i otmicu i kasniju likvidaciju Mileta Radulovića, zvanog Kapetan.
Povezane vesti
KAD ZAVRŠIMO SA TOBOM, UBIĆEMO TI TATU I BRATA: Novi detalji iz optužnice protiv Belivukovog klana - u jednom danu likvidirali trojicu!
SPISAK ubistava za koje postoje operativni podaci da su ih počinili Veljko Belivuk i Marko Miljković svakim danom sve je duži.
15. 08. 2021. u 21:39
BELIVUKOV KLAN UBIO OSMORICU! Pri kraju veštačenje i prikupljanje materijalnih dokaza i tragova o novim likvidacijama
BEZ obzira na podizanje optužnice protiv kriminalne grupe Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, Tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK) sa pripadnicima MUP Srbije i Bezbednosno-informativne agencije (BIA) nastavlja da prikuplja dokaze protiv ove mafijaške ekipe.
01. 08. 2021. u 09:00
BELIVUK I MARE KAO LIKOVI IZ SERIJE: "Novosti" otkrivaju - ove nadimke su koristili u komunikaciji preko "Skaja"
SOPRANO i Kratos... Sa jedne strane glavni lik iz popularne mafijaške serije, a sa druge personifikacija grube sile i snage iz grčke mitologije, dete Titana, koje je uvek bilo uz Zevsa i izvršavalo njegova naređenja.
26. 07. 2021. u 21:45
NA OPTUŽNICI 31 IME: Tužilac za organizovani kriminal o zverstvima Belivukove grupe, kraj prvog dela istrage 30. jula
ČETRDESETAK fotografija, monstruozno svedočanstvo o zlodelima za koje je osumnjičena kriminalna grupa Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, prikazano je u petak novinarima u istražnoj prostoriji Tužilaštva za organizovani kriminal (TOK).
23. 07. 2021. u 21:48
BIĆE JOŠ SUROVIH FOTOGRAFIJA: Čelnici države o napadima zbog prikazivanja zverstava za koja se sumnjiči Belivukova ekipa
TRAŽIĆU od ministra Vulina da pokaže još fotografija, šta su radili, ukoliko je to moguće, a da se nijednog sekunda ne ugrozi krivični postupak i da ljudi mogu da vide s kim smo imali posla i šta se sve dešavalo.
21. 07. 2021. u 21:32
Najnovije iz rubrike
"GOLFOM" SLETEO NIZ STRMINU OD 40 METARA: Vatrogasci spasioci izvukli vozača iz smrskanog automobila - teška nesreća u Rakovici
TEŠKA saobraćajna nesreća dogodila se večeras u Ulici Pavla Vujevića u Rakovici, kada je muškarac upravljajući vozilom marke "golf" sleteo niz strminu dugu 40 metara.
03. 01. 2026. u 21:57
ZAKAZANA MU JE JOŠ JEDNA OPERACIJA: Srbinu povređenom u Švajcarskoj izgoreo veći deo lica (FOTO)
SRBINU P. J. povređenom tokom požara u baru na skijalištu Kran-Montana u Švajcarskoj izgoreo je veliki deo lica, ali nije životno ugrožen.
03. 01. 2026. u 21:40
UHAPŠEN OSUMNJIČENI ZA UBISTVO ŠKALJARCA U BUDVI: Ispalio više metaka u Sima Markovića - oglasio se MUP
PODGORIČANIN N.P. (24) uhapšen je na teritoriji Spuža, zbog sumnje da je 30. decembra u Markovićima iznad Budve ubio škaljarca Sima Markovića.
03. 01. 2026. u 21:15
POKUŠAO DA UBIJE BIVŠU DEVOJKU NA RADNOM MESTU: Izboden kolega koji je stao u njenu zaštitu - horor u Beogradu
U JEZIVOM incidentu koji se dogodio u jednom frizerskom salonu u Beogradu, muškarac (51) teško je povređen dok je pokušavao da spase koleginicu od bivšeg partnera koji je na nju nasrnuo nožem.
03. 01. 2026. u 19:56
OVO JE MLADIĆ KOJI JE IZVRŠIO SAMOUBISTVO U CVIJIĆEVOJ ULICI: Devojka preminula u stanu, a on se bacio sa 8. sprata (FOTO)
MLADIĆ Miloš M. (30) izvršio je samoubistvo nakon dočeka Nove godine skokom sa osmog sprata zgrade u Cvijićevoj ulici u Beogradu, nakon što je devojka M. P. (28) sa kojom je bio u stanu prethodno preminula.
03. 01. 2026. u 12:42
Komentari (0)