MINISTAR EDIN ĐERLEK OBIŠAO MALI ZVORNIK: 12,2 miliona dinara za Mačvanski okrug
MINISTAR za ravnomerni regionalni razvoj Edin Đerlek posetio je Mali Zvornik povodom završetka izgradnje kanalizacione mreže koja rešava dugogodišnji problem plavljenja objekata u užem centru opštine. Za ovaj posao izdvojeno je 5,7 miliona dinara.
Privatna arhiva
U opštinu Mali Zvornik tokom prošle godine iz državne kase uloženo je 6,5 miliona dinara, dok je za Mačvanski okrug za ukupno pet projekata u četiri opštine izdvojeno 12,2 miliona dinara.
- Dogovorili smo nastavak saradnje i očekujemo da apliciraju sa novim projektima, budući da se Mali Zvornik nalazi u kategoriji devastiranih opština - izjavio je ministar Đerlek.
Oko 3.500 građana Malog Zvornika osetiće direktnu benefit zahvaljujući završetku radova na kanalizacionoj mreži.
Preporučujemo
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
ŠOK: "Ameri NISU spašavali pilota - KRALI su obogaćeni uranijum! Katastrofa za Vašington"
BAGEJ je nazvao operaciju spasavanja katastrofom za Vašington, jer iranska vojska tvrdi da su njene snage uništile dva helikoptera Crni jastreb i dva vojno-transportna aviona C-130.
06. 04. 2026. u 19:11
Komentari (0)