KO JE LUD DA SE "IGRA" SA MNOM: "5 minuta sa..." najboljim pevačem među kik-bokserima (VIDEO)
NENAD Pagonis je srpski kik-bokser i bokser ali i peva, piše pesme, ima svoj bend...
Foto: Novosti
- Ljudi su bolesno ambiciozni za uspehom i glamurom, a ja sam prošao sve to sa 19-20 godina kada sam postao prvak Evrope i prvak sveta. U ringu je fer plej, znaš ko ti je protivnik, nema nameštanja, nema podmetanja nogu - kaže Nenad poredeći svet šoubiznisa i sportske borbe.
Priznaje da ipak više voli sport i da svet estrade nije za njega, a u najnovijoj epizodi "5 minuta sa..." otkriva kako je postao vrhunski sportista, a pritom uspeo da za poslednjih 15 godina sačuva privatnost, ali i da postane i veliki humanitarac.
Preporučujemo
TRAMP ŽESTOKO PRETIO IRANU, POMENUO I SRBIJU: Američki predsednik oborio rekord, govorio skoro dva sata pred Kongresom
AMERIČKI predsednik Donald Tramp postavio je rekord u najdužem govoru o stanju nacije, koji je trajao jedan sat i 50 minuta, nadmašivši rekord koji je Bil Klinton postavio tokom svog poslednjeg obraćanja 2000. godine.
25. 02. 2026. u 07:31
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (1)