"NOVOSTI" SAZNAJU: Episkop bački Irinej Bulović ima povišenu temperaturu - nalazi se pod budnim okom lekara

В.М.

20. 02. 2021. u 16:38

KAKO saznaju "Novosti" episkop bački Irinej Bulović ima blago povišenu temperaturu, ali za sada nije potvrđeno da je u pitanju virus korona.

НОВОСТИ САЗНАЈУ: Епископ бачки Иринеј Буловић има повишену температуру - налази се под будним оком лекара

Episkop Irinej / Foto D. Dozet

Ova informacija je potvrđena za "Novosti" iz krugova bliskih Eparhiji Bačkoj.

Kako nam je rečeno, vladika Irinej Bulović se dobro oseća i nema drugih smetnji osim blago povišene temperature i malaksalosti.

Vladika Irinej Bulović je u vladičanskom dvoru u Novom Sadu i nalazi se pod budnim okom lekara i prima terapiju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

Kada je keš/refinansirajući kredit najbolja opcija za vas i kakve opcije nude banke u Srbiji?