STUDENTI SE VRAĆAJU NA PREDAVANJA: Ovo je trenutno stanje na fakultetima
MNOGI fakulteti počeli su sa radom, a studenti su se vratili na predavanja.
Medicinski fakultet u Nišu / Foto D. Alihodžić
Na nekim od njih nekolicina blokadera pokušava da blokira rad.
Medicinski fakultet u Nišu radi. Ukupno tri studenta fizički pokušava da blokira fakultet, a čuvaju ih tri bajkera. Danas će biti poslat dopis da će protiv blokadera biti pokrenuti disciplinski postupci.
Medicinski fakultet u Kragujevcu, takođe, je počeo sa radom. Na fakultetu se skupilo 30-40 ljudi da pokušaju da blokiraju rad, ali bezuspešno.
DIF u Novom Sadu isto je uspešno krenuo. Oko 15-20 studenata blokira. Kako saznajemo, dekan će da pokrene disciplinske postupke, što će najverovatnije rezultirati iseljavanjem sa nastave godinu dana.
Visoka strukovna za vaspitače u Subotici radi, a na poslednjem predavanju prisustvovalo je 28 od 32 studenta.
Danas počinje sa radom i Fakultet tehničkih nauka (FTN) u Čačku.
Sa radom počinje i Visoka tehnička škola strukovnih studija u Novom Sadu.
U obaveštenju studentima ove škole, navodi se da nadoknada nastave počinje u onlajn formi od 22. aprila.
Preporučujemo
BLOKADERI ISPRED PREDSEDNIŠTVA: Sve su o sebi rekli ovim transparentom (FOTO)
22. 04. 2025. u 10:45
PROFESOR PETROV O BLOKADAMA: Studenti samo jedna fasada, obični pioni
20. 04. 2025. u 22:09
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MOSKVA OTKRILA UKRAJINSKU ZAMKU: Kijev podlim potezom hteo da onesposobi ruske vojnike - FSB zaplenio pošiljku iz Poljske
UKRAJINSKE specijalne službe su isporučile uloške za cipele sa ugrađenim eksplozivnim napravama jedinicama Oružanih snaga Ruske Federacije, saznao je „Militarny“ od izvora u jednoj od specijalnih službi. Prema rečima izvora, operativci su uspeli da izgrade mrežu za isporuku uz pomoć ruskih dobrovoljaca, a prve isporuke su se dogodile početkom marta. Broj predmeta se navodno meri desetinama hiljada.
26. 03. 2026. u 12:34
Komentari (7)