IN MEMORIAM: Preminula Tatjana Spalević

Предраг Стојковић
Predrag Stojković

06. 04. 2025. u 21:02

DUGOGODIŠNjA novinarka "Večernjih novosti", urednica Tanjuga, televizijeK1, jutarnjeg programa na Prvoj televiziji i televiziji Pink Tatjana Spalević je preminula u Beogradu posle kraće i teške bolesti.

ИН МЕМОРИАМ: Преминула Татјана Спалевић

Foto: Privatna arhiva

Za vreme provedeno u "Novostima", gde je napravila prve novinarske korake, Tatjana Spalević je ostavila pečat radeći u ekonomskoj rubrici. Pamtićemo brojne tekstove, izveštaje i vesti sa drumova, iz aviona, voza ili bilo kog prevoznog sredstva, jer je naša Tanja radila i pisala sve oputnoj infrastrukturi.

Obišla je svako gradilište, put, aerodrome... Pronicljiva, uporna, odlučna i jaka, britkog jezika. Lafica. Cenili su je i saradnici isagovornici.

Sto joj je uvek bio pun mapa, projekata, još od prve ideje metroa...

Ni kada je otišla iz svoje kuće, "Novosti" nikada nije zaboravila, a nećemo ni mi nju.

Putuj Tanja nebeskim drumovima...

Datum i mesto sahrane biće naknadno saopšteni.

BONUS VIDEO - PONUDA NA SAJMU AUTOMOBILA: Pogledajte kako izgledaju novi modeli

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (0)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena