POPLAVLJENA AUTOKOMANDA: Jako nevreme napravilo haos u Beogradu - automobili zaglavljeni (VIDEO)

Andrijana Nešić

28. 06. 2024. u 00:30

REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod (RHMZ) objavio je da se kišna zona sa područja Beograda proširila na Srem i Kolubarski okrug i ima tendenciju daljeg širenja i sporog premeštanja ka zapadu i Podrinju.

ПОПЛАВЉЕНА АУТОКОМАНДА: Јако невреме направило хаос у Београду - аутомобили заглављени (ВИДЕО)

Foto: Instagram

- Intenzivnije padavine i dalje se osmatraju na području Beograda, posebno u južnim i jugozapadnim delovima grada, gde je već velika količina kiše i pala - stoji u RHMZ najavi.

Usled obilnih padavina koje skoro celo popodne padaju na teritoriji Beograda, veliki deo saobraćajnica je poplavljen.

- Bulevar kod "Šljukine pumpe" - navodi se na Instagram profilu "192_rs".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Poplavljena Autokomanda

Kako se vidi na snimcima, poplavljen je kružni tok na Autokomandi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

Stravični prizori zabeleženi su i na parkinzima, kao i u parkovima koji su potopljeni.

Ripanj; Avalski put - nabujala reka

Poplavljen je i deo auto-puta kod Dušanovca.

Kolaps i u Bulevaru kralja Aleksandra.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

PREKO NOĆI JE NESTALO Bobi propao biznis