DA LI STE JE VIDELI? U Novom Sadu nestala Milica (21), majka moli za pomoć, poslednji put viđena u Promenadi (FOTO)
NOVOSADSKA policija traga za Milicom T. (21), čiji je nestanak prijavljen juče.
Foto: Fejsbuk
Kako saznajemo, policiji je nestanak prijavila njena majka, i za njom se traga. Prema objavi majke, na Fejsbuku, Milica je nestala u nedelju, 10. decembra oko 2o časova. Bila je sa bratom u bioskopu i od tada joj se gubi svaki trag.
- Devojčica je sa posebnim potrebama, lako mentalno ometena - napisala je majka u objavi, moleći poznanike i prijatelje i sve koji imaju bilo kakvu informaciju o Milici da joj jave.
POTPISUJE SE ISTORIJSKI UGOVOR: Vojvodina postaje čvorište Evrope, kreće gradnja gigantske saobraćajnice (FOTO/VIDEO)
PROJEKAT Osmeh Vojvodine obuhvata izgradnju 185 km brze saobraćajnice, sa 46 mostova i 34 nadvožnjaka, čime se smanjuje vreme putovanja.
18. 03. 2026. u 09:30
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (0)