RHMZ IZDAO NOVO UPOZORENJE: Narandžasti meteo-alarm upaljen u delovima zemlje - stižu pljusak i grmljavina
PLjUSKOVI sa grmljavinom koji se očekuju danas na području Srbije, lokalno će biti obilniji - od 15 do 30 mm za kratko vreme, ponegde i više, uz kratkotrajnu pojavu sugradice i grada, upozorio je Republički hidrometeorološki zavod (RHMZRHMZ).
Foto: Tanjug/VLADIMIR SPORCIC
Narandžasti meteo-alarm, koji označava opasno vreme, danas je na snazi u Bačkoj, Banatu, Sremu, zapadnoj i jugozapadnoj Srbiji i na Kosovu i Metohiji.
Sutra na severozapadu Srbije stabilizacija vremena, a kiša i lokalno intenzivni pljuskovi očekuju se uglavnom na istoku, jugu i u centralnim krajevima zemlje. Od četvrtka, 15. juna ponovo destabilizacija vremena.
BONUS VIDEO:
VITEZOVI, DUGE HALjINE I GAĐANjE STRELAMA U METU: Ovako je izgledao Kruševac u srednjem veku
Preporučujemo
KIŠA I SUNCE, A PONEGDE I OLUJA I GRAD: Vremenska prognoza za nedelju, 11. jun
11. 06. 2023. u 01:00
GROM ZAPALIO KUĆU: Veliko nevreme zahvatilo Kostajnicu (VIDEO)
10. 06. 2023. u 20:40
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
"STIGLI SRPSKI HULIGANI!" Austrijska policija plaši građane po ulicama Graca zbog navijača Zvezde
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč austrijska policija je uradila nešto nesvakidašnje.
11. 12. 2025. u 16:15
Komentari (1)