NESTALA TINEJDŽERKA IZ PIROTA: Poslednji put viđena pre dva dana - porodica moli za pomoć
TINEJDžERKA B.K. iz Pirota nestala je 9. novembra ujutru, kada je poslednji put viđena.
Foto: Društvene mreže
Tinejdžerka je, kako je na društvenim mrežama navela njena sestra, visoka 182 cm.
Ona je na dan nestanka na sebi imala belu jaknu.
Porodica je uputila apel ljudima da, ukoliko je vide, ili imaju bilo kakve informacije, jave policiji ili njima na broj telefona 060/4949-934.
BONUS VIDEO: UNUKA JE SAMA SLALA FOTOGRAFIJE: Majka osumnjičenog da je obljubio svoju ćerku
Preporučujemo
30 LETA MLAĐA - TREĆA BIVŠA ŽENA: S njom je Marić dobio sina - bore se za stan
10. 11. 2021. u 17:10
"TA KUĆA JE STVARNO UKLETA" Majci i ocu prerezao grkljan, pa sebi isekao vene: Novi detalji porodične tragedije u Čačku
PRVI rezultati istrage tragedije koja je otkrivena u subotu ujutru u porodičnoj kući u blizini „Slobodine“ raskrsnice u Čačku, govore da je Vladimir Čarapić (47) nožem preklao vrat svojoj majci Mili (72), a potom i svom ocu Neđu (79). Zatim je sebi istim sečivom naneo više uboda po grudima i stomaku, a na kraju je prerezao vene leve ruke i tako na smrt iskrvario.
07. 12. 2025. u 13:36
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)