ODLUKA UPRAVE: Cetinjska bogoslovija obustavlja rad

Marko Jelić

11. 10. 2020. u 14:49

Uprava Cetinjske bogoslovije saopštila je da se od danas zbog pogoršane epidemiološke situacije, do daljeg obustavljaju redovne aktivnosti u školi, kao i da se u školskom internatu uspostavlja režim karantina.

ОДЛУКА УПРАВЕ: Цетињска богословија обуставља рад

Foto Bogoslovija Svetog Petra Cetinjskog

Naveli su da je nekoliko nastavnika i učenika pozitivno na korona virus, prenosi Vijesti.

Svi oboleli, kako je saopšteno, imaju lakšu kliničku sliku, bez upale pluća i potrebe za bolničkim lečenjem.

"U blagovremenoj i veoma sadržajnoj komunikaciji sa Institutom za javno zdravlje obezbeđeni su uslovi za boravak učenika u internatu i držanje on-lajn nastave u narednom periodu. Svim učenicima je obezbeđen lekarski nadzor i njega, redovna ishrana i kvalitetni higijenski uslovi. Redovnu nastavu ćemo nastaviti kad se za to steknu uslovi, uz saglasnost Instituta za javno zdravlje, kom se ovim putem zahvaljujemo na saradnji i pokazanoj pažnji prema našem kolektivu", stoji u saopštenju Uprave Bogoslovije Svetog Petra Cetinjskog na Cetinju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (0)

KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!