DO KONGRESA BIĆE NA ČELU DPS: Otkriveno ko menja Mila Đukanovića
PREDSEDNIK Demokratske partije socijalista (DPS) Milo Đukanović podneo je ostavku na ovu partijsku funkciju, pišu "Vijesti".
Foto: EPA
Đukanović se na čelu DPS-a nalazio od 1998. godine. Vršilac dužnosti predsednika stranke biće Danijel Živković, prenosi RTCG.
Foto: Printskrin/Jutjub/Skupština Crne Gore
Živković će na čelu DPS biti do kongresa na kojem će se birati novo rukovodstvo i predsednik DPS u punom mandatu
Preporučujemo
ABAZOVIĆ O MILOVOJ "DIVLjOJ GRADNjI": Đukanoviću rok od 20 dana da sruši objekte
05. 04. 2023. u 19:06
"NE GAJIMO ILUZIJE" Zaharova se oglasila o odnosima sa Crnom Gorom posle Milovog pada
05. 04. 2023. u 17:06
OČEKUJU NAS PROMENE: Šta znacima Zodijaka 6. aprila donosi Ružičasti Mesec?
05. 04. 2023. u 10:52
Zašto žene ne smeju na Svetu Goru i koje Srpkinje su tamo ipak bile
05. 04. 2023. u 08:12
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (1)