NOVI DETALJI O MASOVNOM UBICI SA CETINJA: Otac troje dece počinio nezapamćen zločin
U PUCNjAVI koja se danas dogodila na Cetinju, kada je Vuk Borilović (34) otvorio vatru na sugrađane, ubijeno je prema poslednjim informacijama najmanje 11 osoba, među kojima su i deca.
Foto: Printscreen Facebook/Vuk Borilović
Borilović je rođen 21. novembra 1988. godine na Cetinju, gde je završio osnovnu školu. Srednju brodomašinsku školu pohađao je u Beogradu. Bio je oženjen i otac troje dece.
Podsetimo, u pucnjavi je ranjeno najmanje deset osoba. Četiri osobe su prebačene u Klinički centar Crne Gore, među njima i policajac kog je Borilović upucao u glavu.
Nije poznato da li je napadač izvršio samoubistvo nakon zločina ili ga je ubila policija.
Borilović je sprečavao Hitnu pomoć da priđe povređenima.
On je oko 16 časova zapucao iz vatrenog oružja na sugrađane iza zgrade Vladinog doma.
Uzrok zločina je porodični sukob.
Ovo je najveća tragedija u novijoj istoriji Crne Gore. Kosta Damjanović je 3. juna 1992. godine u selu Pušonjski Do kod Pljevalja ubio devet ljudi.
BONUS VIDEO - TRAGEDIJA U VRANjU: Starija žena izgorela u požaru
Preporučujemo
DRAMATIČAN SNIMAK SA CETINjA: Povređene u pucnjavi dovoze u bolnicu (VIDEO)
12. 08. 2022. u 19:24
OVO JE POČINILAC MASAKRA NA CETINjU: Prva fotografija Vuka Borilovića (FOTO)
12. 08. 2022. u 19:18 >> 19:22
OVO JE ĆERKA JOVANA MEMEDOVIĆA: Retko je viđamo, a krasi je IZRAZITA lepota
09. 08. 2022. u 08:33
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)