DPS UBEDLJIVI POBEDNIK IZBORA U BERANAMA? Poslanik DPS-a Predrag Bošković o rezultatima izbora
LISTA ''Da za Berane i Crnu Goru'' ubedljivi je pobednik izbora u Beranama, izjavio je poslanik DPS-a i funkcioner Demokratske partije socijalista Predrag Bošković, nakon katastrofalnog rezultata stranke kojoj pripada na lokalnim izborima u Beranama.
Foto: M.S.
Bošković je kazao da su u Beranama aktivisti DPS-a privođeni „jer su aktivisti” i da se nikada nije dešavalo da policija upadne u štab DPS-a.
- U ogromnoj meri je zloupotrebljen državni aparat, a aktivisti DPS-a su bili onemogućeni da rade svoj posao. Građanska i evropska Crna Gora je prisutna u Beranama i to je još jedan pokazatelj da su građani Berana pokazali da oni koji su vršili vlast ne zaslužuju više da je vrše - kazao je Bošković, ističući da nijedna pojedinačna lista neće moći na kraju sama da sastavi vlast, ističući da je ta koalicija u Beranama otvorena za saradnju sa svima koji dele antifašističke vrednosti.
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (1)