VELIKI POŽAR U POGONU GRADSKE ČISTOĆE: Izgorelo pet vozila, vatrogasac se nagutao dima (VIDEO)
U POŽARU u pogonu Gradske čistoće u Beogradu noćas je izgorelo pet vozila, a goreli su kamioni Gradske čistoće parkirani u pogonu otpada u Višnjičkoj ulici.
Foto: Printskrin RTS
Direktor JKP Gradska čistoća Marko Popadić izjavio je da je vatra ugašena i da nema povređenih, a da se jedan vatrogasac tokom gašenja požara nagutao dima.
Foto: Printskrin RTS
- Do požara je došlo oko 2.50 sati kada se zapalilo pet vozila JKP Gradska čistoća. Brzom intervencijom vatrogasne jedinice koji su došli sa šest vozila, a požar je gasilo 20 vatrogasaca, izbegnuta je veća materijalna šteta - istakao je Popadić.
On je naveo da je šteta velika i da su od pet kamiona koji su izgoreli, tri kamiona nabavljena pre samo sedam, osam meseci.
- Uz to, jedno vozilo je iz 2012, a drugo iz 2010. godine - rekao je Popadić.
On je dodao da su nadležni bili na mestu događaja i izvršili uviđaj kao i da se očekuje da istraga pokaže šta je uzrok požara.
(RTS)
Preporučujemo
IZMENA TRASE NA DVE LINIJE JAVNOG PREVOZA: Od sutra počinju radovi u ovom delu Beograda
25. 02. 2026. u 17:19
ZAŠTO BLOKADERI HOĆE DA UBIJU VUČIĆA? Nešić i Vučićević o monstruoznim planovima (VIDEO)
BLOKADERI hoće da ubiju predsednika Aleksandra Vučića zato što im smeta Srbija kakva jeste i zato što su svesni da ni za 100 godina ne mogu da urade ono što Vučić uradi za dva dana, ističu glavna urednica portala "Novosti" Andrijana Nešić i predsednica Asocijacije novinara Srbije (ANS) Ivana Vučićević.
26. 02. 2026. u 11:01
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
JOŠ MU SE BORE ZA ŽIVOT: Simptomi bolesti zbog koje je hospitalizovan Dačić - početak je "veoma običan"
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić juče je u teškom zdravstvenom stanju hitno smešten u bolnicu i priključen na aparate.
26. 02. 2026. u 16:26
Komentari (1)