ZBRINUTO 15 PORODICA: Kupovina seoskih kuća za izbeglice

GRAD Beograd danas je doneo odluku kojom se delimično stambeno pitanje za 15 izbegličkih porodica. Za kupovinu seoskih kuća opredeljeno je 165.000 evra, dok će svako od njih dobiti do 9.500 evra pomoći za kupovinu nekretnine ili za paket pomoći u vidu nabavke građevinskog materijala i kućnih aparata do 1.500 evra.

ЗБРИНУТО 15 ПОРОДИЦА: Куповина сеоских кућа за избеглице

Foto: Hepi TV Printskrin

- Na ovaj način smo zbrinuli petnaest porodica - rekla je sekretarka za socijalnu zaštitu Nataša Stanisavljević. - U toku je još jedan konkurs, za koji mogu da se prijave interno raseljena lica sa Kosova i Metohije, koja nisu rešila svoje stambeno pitanje dok su u raseljeništvu. Rok za prijavu je do 31. oktobra 2020. godine. Na raspolaganju su sredstva za otkup sedam seoskih kuća.

Sve potrebne informacije zainteresovani mogu dobiti na brojeve telefona: 011/3344-625 i 011/3309-750.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: Popović nas je naterao...