POVODOM MEĐUNARODNOG DANA REKE: Rekreacija na Savi, u Surčinu
U okviru Međunarodnog dana reke Save, asocijacija "Sport za sve" 1. juna organizuje aktivnost "Dan zdravlja i rekreacije na Savi", pod pokroviteljstvom Sekretarijata za sport i omladinu Grada Beograda i Turističke organizacije Surčin.
Foto: R. Milović
Rekreativni program će se održati od 12 časova u Nautičkom selu "Biser".
Predviđene su rekreativne igre na obali kao što su streličarstvo, sportski poligon, tradicionalne igre, adrenalin par i animacija za decu, ples, ekološke radionice i druženje uz pripremu riblje čorbe.
Ovom manifestacijom nastavlja se tradicija iz osamdesetih godina, a njen cilj je rekreacija na obalama reka i promocija svakodnevne redovne fizičke aktivnosti.
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)