BESPLATNO NA ENGLESKI I ITALIJANSKI: Evo ko može da se prijavi za radionice u "Šumicama"
BESPLATNE radionice engleskog i italijanskog jezika za predškolce i učenike od prvog do četvrtog razreda održavaju se svakog utorka i četvrtka u "Šumicama".
Foto: Opština Vračar
Kako je saopšteno iz Opštine Voždovac, nove grupe za učenje jezika otvaraju se zbog velikog interesovanja. Zainteresovani mogu da se prijave tako što će da popune formular na info pultu "Šumica", svakog radnog dana od 8 do 16 časova. Broj mesta je ograničen.
Preporučujemo
ŽESTOKE PRETNjE MOSKVI IZ MINHENA: NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se usude da napadnu Baltik
NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se Moskva usudi da izvrši invaziju na baltičke države, upozorio je ministar spoljnih poslova Estonije Margus Cahkna, odbacujući strahove da bi Moskva mogla brzo da osvoji teritoriju na istoku.
16. 02. 2026. u 15:44
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
Danju spasavao živote u bolnici, noću se pretvarao u MONSTRUMA: Jeziva istina otkrivena godinama kasnije
POLICIJA veruje da je Kris Revak, koji je izvršio samoubistvo nakon što je optužen za ubistvo, možda bio serijski ubica. Njegov život i dela krili su mračnu stranu koja je šokirala istražitelje.
15. 02. 2026. u 09:19
Komentari (0)