PIJACE NE RADE NA USKRS: Radno vreme zelenih tržnica za predstojeće praznike

А. В. В.

18. 04. 2022. u 16:00

ZA predstojeće uskršnje i prvomajske praznike prestoničke pijace radiće uobičajeno. Zelene tržnice jedino će vrata za kupce zatvoriti na dan Uskrsa, u nedelju, 24. aprila.

ПИЈАЦЕ НЕ РАДЕ НА УСКРС: Радно време зелених тржница за предстојеће празнике

Foto: N. Živanović

Kako je saopšteno iz JKP "Gradske pijace", sve pijace koje posluju u sastavu ovog preduzeća  u petak, 22, 23. i 25. aprila kao i 01, 02. i 03. maja, biće otovrene od 06.00 do 19.00 časova.

Zelene pijace neće raditi na Uskrs, u nedelju 24. aprila, osim pijaca: „Zemun“, „Banovo brdo“, Bele vode“ i „Dušanovac“, koje će raditi u periodu od 06.00 do 13.00 časova.

Pijaca „OTC “- Novi Beograd, u petak 22. aprila, kao i 01. i 03. maja , radiće po uobičajenom radnom vremenu od 08 do 16 časova, dok će na Uskrs, u nedelju 24.aprila i u ponedeljak 02. maja, pijaca biti zatvorena.

Parking na pijaci „Zemun“, na Uskrs, u nedelju 24. aprila i 01.maja , radiće od 00 do 24 časa.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

Rođeni u ovim MESECIMA obično završe u POGREŠNOM braku