NOVE SADNICE U LJUTICE BOGDANA: U okviru akcije "Za zeleniji Savski venac" opštinski čelnici sadili drveće

ULICA Ljutice Bogdana na Savskom vencu od danas je bogatija za nekoliko novih sadnica drveća.

НОВЕ САДНИЦЕ У ЉУТИЦЕ БОГДАНА: У оквиру акције За зеленији Савски венац општински челници садили дрвеће

Savski venac

Predsednik centralne prestoničke opštine Miloš Vidović i opštinsko rukovodstvo posadili su stablo breze, lipe, platana i sorbus torminalisa na zelenoj površini u okviru akcije "Za zeleniji Savski venac".

- Želimo ovom akcijom da da pošaljemo poruku o važnosti ekologije i kao opština nastavićemo da se odgovorno odnosimo prema životnoj sredini. Drago mi je što se često javljaju naši sugrađani sa inicijativama o uređenju zelenih površina i na taj način nas motivišu da zajedno gradimo jedno zdravije društvo koje je ujedinjeno oko istog cilja, a to je očuvanje prirode - poručio je Vidović.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

HUMANOST U GLAVNOJ ULOZI: Fondacija Mozzart nastavlja sa ulaganjima u zajednicu