OČIŠĆENE ULICE PRVOG PRIORITETA U BEOGRADU: Zimske službe od juče na terenu, nastavljaju sa radom

Новости онлајн

13. 12. 2021. u 07:33

U BEOGRADU je visina snežnog pokrivača 26 centimetara. Zimska služba "Beograd puta" nalazi se u četvrtom stepenu pripravnosti i od juče je na terenu.

ОЧИШЋЕНЕ УЛИЦЕ ПРВОГ ПРИОРИТЕТА У БЕОГРАДУ: Зимске службе од јуче на терену, настављају са радом

Foto: Novosti

Pavle Pavlović, dežurni inženjer, rekao je za RTS da su sve ulice prvog prioriteta u Beogradu očišćene, a da se krenulo sa čišćenjem ulica drugog prioriteta.

Prema njegovim rečima, ekipe "Beograd puta" očistile su 1.900 kilometara puta na teritoriji Beograda i nastavljaju sa radom.

Putari su uspeli da obezbede da svi državni putevi i auto-putevi prvog i drugog reda, svi prilazi graničnim prelazima i put ka aerodromu budu prohodni.

Zakon nalaže da četiri sata po prestanku padavina moraju da budu očišćene ulice prvog prioriteta, a u prestonici su to one kojima saobraća gradski prevoz. To je tačno 1.900 kilometara u Beogradu.

Pored ovoga, 48 sati po prestanku padavina čiste se ulice drugog prioriteta, a to je 500 kilometara ulica u prestonici.

VIDEO NOVOSTI - BEOGRAD POD SNEGOM: Saobraćajnice prohodne, grad i večeras potpuno beo

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i Iranci izađite na ulice

IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"

SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.

12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37

Komentari (2)

Ciklus i gubitak gvožđa: Skriveni razlog za umor kod mnogih žena