TEK IZ VAZDUHA SE VIDI PRAVO STANJE KATASTROFE: Jeziv snimak požara u Bloku 70
VATRENA stihija je uništila ceo levi objekat Kineskog tržnog centra u Bloku 70 na Novom Beogradu.
Foto: Printskrin Facebook/ Zorica Marković
Iako je požar, nakon skoro deset sati gašenja, pod kontrolom još uvek borba nije gotovo. Oko 7.15 buknula je nova vatra. Eksplodiraju plinske boce iz mnogobrojnih radnji i koje prave nov požar.
Dim i miris paljevine osećaju se i jutros čak do solitera u ulici Šest kaplara, na samom početku Novog Beograda, po silasku sa Brankovog mosta, crni dim se vidi i oseti i sa Pančevačkog mosta.
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
IRANCI TVRDE - NETANJAHU JE UBIJEN: Šta se desilo Bibiju? Prvi put od početka rata i "Iranci izađite na ulice"
SPEKULACIJE o navodnoj smrti izraelskog premijera Benjamina Netanijahua pojavile su se juče na društvenim mrežama, a preneo ih je hebrejski veb-sajt iranske novinske agencije Tasnim. Šta se s njim dogodilo - odgovor je stigao dan kasnije. Živ je i zdrav i kako poručuje na prvoj konferenciji od početka rata - spreman je da borbe privede kraju.
12. 03. 2026. u 22:29 >> 22:37
Komentari (0)