GOLEADA U NAJAVI: Fudbal koji igraju ovi timovi obećava veliki broj pogodaka

В.М.

24. 07. 2025. u 11:00

PRVI meč drugog kola kvalifilacija za Ligu Evrope od 18 časova će odigrati Ilves i AZ Alkmar koji se sastaju na "Tamelan stadionu" u Tampereu.

ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Фудбал који играју ови тимови обећава велики број погодака

Foto: Profimedia

Fudbaleri Ilvesu su uveliko u takmičarskom pogonu i može se reći da im ide odlično u finskom prvenstvu gde su prvi na tabeli sa 35 osvojenih bodova na 18 odigranih mečeva, što je poen više od Inter Turkua koji je odigrao meč manje.

Glavna odlika ovog tima je napad, "žuto-crni" su najbolji napad finske lige i postili su 37 golova na 18 odigranih utakmica, a uoči današnjeg meča se nalaze u odličnoj formi od četiri ostvarena trijumfa uz remi na poslednjih pet mečeva.

Sa druge strane, AZ je uradio temeljne priprememe na kojima je odigrao čak šest utakmica, tako da bi trebao da je fizički i te kako pripremljen čak iako mu nije počeo takmičarski deo sezone.

Na četiri posleda meča na pripremama momci iz Alkmara upisali isto toliko pobeda, a zanimljivo je da su svaku od njih ostvarili uz tip gol-gol, što nam daje dodatnu veru za novom goleadom na večerašnjem susretu.

NAŠ TIP: GG&3+ (kvota 2,08)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

Kada je keš/refinansirajući kredit najbolja opcija za vas i kakve opcije nude banke u Srbiji?