KRAJ ZA NOVAKA U MAJAMIJU: Bautista Agut velikim preokretom do četvrtfinala
27. 03. 2019. u 00:48
Đoković je bio ubedljiv u prvom setu (6:1), ali je Španac u nastavku podigao nivo igre, koristio svaku grešku srpskog asa i napravio veliko iznenađenje na turniru u Majamiju
Novak Đoković Foto: Tanjug/AP
Nije Agut bio toliko impresivan u poslednjoj deonici koliko je na rezultat uticao pad koncentracije Novaka. Često je Đoković grešio u završnim udarcima posle dobre pripreme poena, povećavajući Špancu krila da doleti do dva brejka u poslednjem i da na kraju iskoristi prvu od dve vezane meč lopte za ulazak u četvrtfinale.
zaliv.net
27.03.2019. 01:16
Nole pocni opet da nosis krst i da placas porez u drzavi da te vise ne bije maler
pod ručnom.. nije prvi put, sve ima svoj razlog
To se zove taktiziranje. Em je uzeo vise bodova od prosle godine , em Nadal ne igra koga juri po broju mastersa.
Попсматрао сам меч и мислим да је Ђоковић више обраћао пажњу на публику него на игру противника! А публика кад осети га нервира ради то још више. Није Р. Б. Агут толико добро играо колико је Ђоковић усмеравао поглед ка публици.
Ha, ha, NADUVENKO izgubio fokus ! ma daj, izgubio si ti daleko vise od toga, penzija je za tebe da nas vise ne smaras sa tvojim fokusima te ostalim glupostima. Ha !
Komentari (21)