M. Bl.

25. 10. 2015. u 19:50

Друловић: Заслужили смо победу

LJubinko Drulović

Stvorili smo veliki broj prilika, preokrenuli rezultat i onda primili čudan gol. Žao mi je što nismo dobili utakmicu, rekao je trener Partizana
TRENER Partizana LJubinko Drulović je već na prvom gostovanju u Superligi osetio ono što je mučilo njegovog prethodnika Zorana Milinkovića celog leta. Izgubljeni bodovi u finišu meča i remi u Lučanima protiv Mladosti (2:2) nije rezultat koji se očekivao.

- Stvorili smo veliki broj prilika, preokrenuli rezultat i onda primili čudan gol. Žao mi je što nismo dobili utakmicu u kojoj smo po broju stvorenih šansi zaslužili pobedu - rekao je Drulović.

Komentari (13)

GrobarKosmet

25.10.2015. 20:01

Dovodi 2 stopera i jednog golamana, ako Boga znas! ja nmg da docekam naredni prelazni rok :3

ercov

25.10.2015. 20:09

Kako mislis Drulovicu da dobijes utakmicu sa Bozinovim u spicu !? Zasto Saponjic i drugi nasi talenti moraju da ispastaju zbog promasenih investicija ove uprave !? Da li postoji neka utakmica gde nismo primili gol i da li iko od tolikih trenera ne zna da radi sa odbrambenim igracima u postavljanju zivog zida i nakon kornera !? Cime zasluzuje Fabrisio toliko poverenje pored nasih mladih talenata !? 10 minuta nije dovoljno da se odbrani rezultat i sacuvaju tri boda !?

Zvezdas

Navijao sam da ispunis zelje grobara i zamenis Kizu. Ti nisi ni prosao pored trenera, zivi bili pa videli.

Mex

26.10.2015. 06:32

@Zvezdas - Kako nije , Pa zar nije prosa pored Milinkovica i Zelenog spanca ! E sad Sto nje nesto vidio i naucio je druga stvar .

31

25.10.2015. 20:13

Bolje da igramo bez štopera i napadača nego sa Fabriciom i Božinovim, i onaj ko je njih doveo i ko forsira u startnoj postavi treba da odgovara. Fabricio pravi 2 nepotrebna faula 3 minuta pre kraja iz jedne smo primili gol, u našoj ligi ima bar 10 štopera bolih od njega ne razumem zašto je on doveden čak iz Brazila.Svaki put kad Božinov počne utakmicu ja računam da imamo igrača manje na terenu.

ivo

25.10.2015. 22:27

Zasluziliste podedu to je tvoje misljenj gospodine Drulovicu.Toje tvoje misljenje nastavio si kao i tvoj prethodnik samo ti gubis i u evropi.

Apsolutno

26.10.2015. 07:27

Koji znalac je oterao Lukaca i postavio Zivkovica na gol ? Covek nema poima. Takodje odbrana je malo jaca. U svakom poluvremenu po 3x prave mrtve sanse bilo kojem protivniku dodajuci im lopte iz zadnje linije. Imali su vremena da se uigraju dosad. Mogu li sampioni bilo koga da pobede ?

Bagzi

26.10.2015. 07:39

Drugi gol frljoka po zemlji u blizi golmanov ugao. Pozdrav za ove sto su doveli tog golmana na gol. Prvi gol zuvanje sa 2 m u prazan gol, pljas kao na treningu. Prati li neko te protivnicke igrace ? Primaju sami loptu na 7-8 m pa zuvaju. Malo jaca ekipa dala bi nam 5 golova.

Poso

26.10.2015. 07:40

Kad je zadnji put(utakmica datum,godina)penal za protivnika Partizana(osim za nas,opravdano)?