ŠPIJUNKA: Predrag Marković u šetnju sa ćerkom Joanom vodi i - četvoronožno društvo (FOTO)
NEKADAŠNjI predsednik Skupštine Srbije, književnik Predrag Marković uživa u društvu ćerke Jone. Za odlazak u šetnju sa devojčicom ima i kompanjone.
Foto A. Stanković
Dok još traju delimično sunčani dani, Marković sa Jonom, ali i ljubimcima Jocom i Arijem obilazi parkove i šetališta. Ova družina ovekovečena je slikom, koju je bivši političar podelio sa pratiocima na društvenim mrežama uz potpis:
- Tri musketara (Joca, Ari i Predrag) zajednički čuvaju Jonu dok spava u kolicima.
Foto privatna arhiva
Preporučujemo
ŠPIJUNKA: Od bebe, do petogodišnje devojčice - Borut Pahor se slikao sa Sofijom (FOTO)
03. 10. 2022. u 07:00
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
TAJNI DOGOVORI IZ 80ih: Kako su SAD naoružavale Teheran, Regana umalo koštalo fotelje, umešan državni vrh - afera Iran-Kontra (FOTO)
OLIVER Nort je američki politički komentator i penzionisani pukovnik Korpusa američkih marinaca koji svakom svojom pojavom podseti na kontroverze koje se vežu za njegovo ime.
09. 04. 2026. u 12:33
Komentari (0)